WIDEO PRZEWODNIK INSTALACJI ORAZ SERWISU GĄSIENIC TJD XGEN III


INFORMACJE TECHNICZNE I WYKRESY TJD XGEN III

W celach serwisowych i ewentualnych pytań, przedstawiamy Państwu rozrysowane części wykorzystane do produkcji gąsienic TJD Xgen III.

 Na tej stronie znajdą Państwo rozrysowane części użyte w gąsienicach XGEN III, a oczywiście wykres tylnego pasu dotyczy wersji sport pack.

 

numer
numer częśći
nazwa częśći
uwagi
201
HB7I16-14x3I4ZBG2L
7/16" NC X 3/4" LG HEX. BOLT
202
FW7I16USS
FLAT WASHER 7/16" USS ZINC PLATED Available in 280
203
BB6205-2RSC3
BEARING 6205-2RSC3
204
02RO-005
WHEEL 9"
205
03TE-006
TENSIONER TUBE ASSEMBLY Available in 277
206
HN7I16-14ZBG2
HEXAGONAL NUT 7/16-14 NC Available in 276, 277
207
03TF-001
TENSIONER ROD Available in 277
208
04RC-002
SPRING Available in 279
209
04AR-039
SUPPORT BUSHING FOR SPRING 30MM Available in 279
210
04DO-016
STABILISATION SUPPORT BUSHING
211
HSFCS1I2-13x3B2L
FLAT HEAD CAP SCEW 1/2-13NC X2 /w LOCTITE
212
02BA-001
SPROCKET
213
HSFCS5I16-18x3I4B2L
NYLON INSERT LOCKNUT 5-16-18 NC x 3-4" /w LOCTITE
214
03RT-005
TENSIONER COVER ASSEMBLY
215
03SS-001D
STABILISATION SUPPORT
03SS-001G
STABILISATION SUPPORT
216
04RT-001
ROD END 1/2 5/8-11NC Available in 280
217
04DO-014
TAPER BUSHING Available in 280
218
HN5I8-11ZBG2
5/8" NC NYLON NUT Available in 280
219
FW5I8USS
FLAT WASHER 5/8
220
02RU-002
RUBBER 1.750x0,875x0.250 DURO 70
221
04TF-015
THREADED ROD Available in 280
222
04TU-081
STABILISATION ROD TUBE
223
02RU-001
RUBBER
224
HLN5I8-11ZBG5
HEXAGONAL BOLT 5/8-11N.C
225
04HE-004
MODIFIED BOLT
226
LW7I16
LOCK WASHER 7/16" ZINC PLATED
227
04RL-004
ECCENTRIC WASHER
228
03TF-002
TENSIONER ROD Available in 276
229
03TE-005
TENSIONER TUBE ASSEMBLY Available in 276
230
04MO-210
HUB
231
02JE-002
SEAL
232
BB6007-2RSC3
BEARING (HT5001)
233
04DO-011
BUSHING
234
04TU-006
BUSHING SPACER
235
04RS-001
SPECIAL WASHER
237
HB1I2-13x1-1I4ZBG2L
1/2" NC X 1 1/4 LG HEX. BOLT /w LOCTITE
238
HLN5I16-18ZBG2
NYLON INSERT LOCKNUT 5/16- 18 NC
239
03RT-006
TENSIONER COVER ASSEMBLY
240
HB5I16-18x2-3I4ZBG2
HEXAGONAL BOLT 5/16-18 NC X 2-3/4
241
04RC-001
SPRING Available in 278
242
04AR-038
SUPPORT BUSHING FOR SPRING 28MM Available in 278
243
04AR-035
SIMPLE AXLE
244
RR5000-206
SNAP RING FOR WHEEL
245
02RO-007
WHEEL 6" WITH RUBBER
246
03BC-002
STRUCTURAL ARM VULCANISED ASSEMBLY
247
HSFCS5I16-18x1-1I2BL
FLAT HEAD CAP SCREW 5/16 X 1 1/2 /w LOCTITE
248
CLIP-90-37RC
TRACK CLIP
249
02CH-003
TRACK MODEL 2006 # 1100003
250
04CA-006
EXTERNAL COVER
251
FHNS10x1-1I4B
FLAT HEAD WOOD SCREW 10 x 1PO
252
02LI-003
SLIDE
253
02SO-004
FRONT TRACK SHOE
254
04ES-007
STABILISATION SUPPORT SPACER
255
02RO-004
WHEEL 11"
256
03RT-004
WELDED TENSIONER COVER
257
HB7I16-14x1ZBG2L
HEX BOLT 7/16-14NC x 1" /w LOCTITE
258
HB7I16-14x1-1I4ZBG2
HEX BOLT 7/16-14NC x 1-1/4"
259
04DO-013
CABLE BUSHING
260
FW3I8USS
FLAT WASHER 3/8" USS
261
03CR-001
CABLE ASSEMBLY
262
04CA-009
COVER
263
04CA-011
2 POSITIONS COVER
264
HLN7I16-14ZBG2
NYLON INSERT HEX LOCKNUT 7-16- 14 NC
265
02CA-001
PLASTIC CAP FOR FRAME
266
04AR-034
AXLE
267
04TU-087
SPACER BUSHING
268
04ES-005
CONTACT SPACER
269
FHCS1I2-13x3-1I2J2L
FLAT HEAD CAP SCREW 1/2-13 NC x 3-1/2" LOCTITE
270
04DO-012
STABILISATION BAR BUSHING
271
FW1USS
FLAT WASHER 1" USS
272
04ES-006
PIVOT SPACER
273
02SO-003
REAR TRACK SHOE
274
04AR-036
AXLE
275
02JE-001
GASKET
276
00TE-005
TENSIONER ASSEMBLY
#206-228-229
277
00TE-006
TENSIONER ASSEMBLY
#205-206-207
278
00TE-009
STABILISATION ROD ASSEMBLY
#241-242
279
00TE-010
STABILISATION ROD ASSEMBLY
#208-209
280
00TS-010
TENSIONER SPRING ASSEMBLY
#202-216-217-218-221